Vírivky VISION SPA GALAXY

2 hodnotenie produktu

6 529,16 €

Pre 5 osôb, hydromasáž, ozonizátor, farebné LED osvetlenie, anatomick&

Doprava zadarmo
Dostupnosť: nie je skladom
Výrobca: Hanscraft
Kategórie: Veľké vírivky pre 5 a viac osôb
Expedície: Na dotaz

Luxusné priestranná vírivka s dvoma ľahy

Hydromasážna vírivá vaňa GALAXY - VISION SPA

Vírivka Galaxy série Vision Spa spĺňa všetky nároky na kvalitu a vyšší výkon masáže, priestor, vyšší počet trysiek, tri masážne čerpadlá a hlavne dve lehové pozície vo vani.

Dve lehové masážne pozície:
Unikátnosť tejto vírivej vane spočíva nielen v dvoch lehových pozíciách, ale v tom ako sú vybavené. Jedna sa zameriava na širšiu plochu chrbta s bodovou masážou, druhá potom na svalstvo okolo chrbtice. Obe pozície zhodne majú zabudované chodidlovej trysky pre masáž spodných plôšok nôh, ale aj pásovú výbavu trysiek pre masáž zadnej strany stehien, lýtok aj podkolenných jamiek. V dosahu ľahov je i ovládací ventil, ktorým môžete výkon každej pozície regulovať podľa potreby. Ľahy sú veľmi pohodlné, priestranné a hlavne dlhé. Aj vyššia zákazníci si prídu na svoje a nemusia pokrčovat nohy ako vo vírivkách menších rozmerov.

3x pohodlné sedačky vo vírivke:
Sedová kapacita vedľa lehátok pojme ďalšie tri osoby. Nespornou výhodou tohto modelu najvyššej rady víriviek je nožný chodidlovej modul univerzálne použiteľný pre všetky tri pozície zároveň. Keď pohodlne sedíte, len natiahnete nohy a necháte si namasírovať chodidlá súčasne s prebiehajúcou masážou chrbta. Rohová kapitánov "Captain" pozície v sede je navyše extra vybavená modulom pre masáž podkolenných jamiek, sedacieho svalstva z boku a zaberá veľmi širokú plochu chrbta 15tich bodovými tryskami! Tento masážny posed budete doslova milovať :-) Je veľmi príjemné vo vírivke striedať pozície, napríklad po piatich-desiatich minútach. Namasírujete tak celé telo rovnomerne a rôznymi druhmi o rôznej intenzite.

Gejzírová tryska uprostred vírivé vane:
Pri dizajnu tejto najluxusnejšej rady Vision Spa sme do Galaxy vírivky chceli umiestniť aj špeciálny doplnok ktorý by spríjemnil pobyt vo vírivke pre všetko osadenstvo zároveň. Vybrali sme preto Turbo gejzírové trysku, ktorá metá vodu prúdom do všetkých pozícií a vodu tým zmäkčuje, narúša fádny prúd z trysiek do skimmera. Výsledok je veľmi prekvapivý. Vírivka chrlia horúci prúd vody, na ktorý si môžete dať napríklad chodidla alebo aj ruky a príjemne si ich prekrviť, preklepať. Je to veľmi užitočný a zábavný doplnok.

1x extra pohodlný ľah vo vírivej vani:
Leh je konštruovaný aj pre ľudí nad 185cm výšky. Je veľmi pohodlný a hlboký. Obsahuje hneď 16 trysiek, ktoré sa zameriavajú na oblasť chrbta, ale aj na chodidlá a nohy. Blower vzduchové trysky potom takzvane zmäkčujú vodu vo vírivke a je veľmi príjemné sa nechať masírovať vodným prúdom a vzduchom (perličkou) zároveň. Vzduchovú masáž majú samozrejme aj Sedova pozície vo vani.

Galaxy vaňa je rovnako ako všetky ostatné vírivky série Vision Spa vybavená americkými materiály a doplnky ako sú Prehrávač Mp3, FM rádia Aquatic s dvoma vode odolnými polypropylénových reproduktory, ďalej USA akrylátom Arista Acrylics, a ďalej LED osvetlením pre lepšiu rekreáciu a oddych (veľmi oceníte až zažijete).

Na Stereo systém vírivky možno pripojiť akýkoľvek Smartphone pomocou AUX výstupu alebo priamo Apple iPod alebo iPhone pomocou zabudovaného doku. O prevádzku vírivé vane Galaxy sa postará spoľahlivá Americká jednotka Balboa, ktorá je už v štandardnej výbave vírivky.

ŠTANDARDNÉ VYBAVENIE VÍRIVKY
• hydromasáž
• ozonizátor
• farebné LED osvetlenie
• anatomické opierky hlavy
• nerezové trysky
• trysková technológia "RELAX COMFORT"
• LED Crystal vodná fontána
• BALBOA riadiaci systém a titánový ohrev vody
• bezúdržbové bočné panely z odolného syntetického dreva

Nadštandardné vybavenie - TERAZ ZADARMO!
• reproduktory Aquatic AV - vodeodolné
• Aquatic AV - iPod Audio System (Možno prehrávať aj z iných médií či z ľubovoľného telefónu Mp3, Aux, FM rádio)

PREVEDENIE MODELU VÍRIVKY
Farba vane: Polnočná čierna, Oyster opál
Farba panelu: Tmavo hnedá, Šedá
(Náhľad farebných kombinácií - viď obrázky)
Trysky: nerezové - s odstupňovanou veľkosťou

Počet osôb 5
Počet miest na sedenie 3
Počet lehátok 2
Rozmery (cm) 226 x 226
Výška 91 cm
Objem vody 1600 l
Hmotnost 350 kg
Materiál škrupiny Aristech Acrylics, USA
Počet vzduchových trysiek 10
Počet hydromasážnych trysiek 80
Výkon liatinového kúrenie (kW) 3 kW Balboa, USA
Hydromasážne čerpadlo 3x
Cirkulačné čerpadlo 1x
Filter 1x
Kontaktný formulár

Diskusia

Komentáre0
Napísať komentár
© 2015 home-center.sk Tvorba www stránek Machin.cz