Vírivky VISION SPA CORONA

1 hodnotenie produktu

6 529,16 €

Pre 7 osôb, hydromasáž, ozonizátor, farebné LED osvetleni

Doprava zadarmo
Dostupnosť: nie je skladom
Výrobca: Hanscraft
Kategórie: Vírive vany VISION SPA
Expedície: Na dotaz

Spoločenská vírivá vaňa až pre 7 osôb

Hydromasážna vírivka Corona - séria VISION SPA 2015

Príbeh vzniku vírivky - alebo ako to bolo:
Vírivka Corona vznikla ako reakcia na zvýšený dopyt po vírivkách spoločenského typu - kde si každá z masírujúce sa osôb uvidí do tváre a môže medzi sebou pohodlne konverzovať. V ponuke HANSCRAFT je napríklad Shelby - to je však guľatá vírivka a v zákazníckych požiadavkách sme mali praktický hranatý tvar. Náš dizajnérsky tím následne zapracoval na modernom faceliftu, voľnosti pohybu vo vani, nových funkčných prvkoch a ergonómiu súčasne. Výsledkom je skvost, ktorý si naozaj obľúbite. Nemožno hovoriť aj o tom, že je vírivka "bez ľahu" - túto funkciu preberajú štyri kapitánskej "Captain" polo-lehové pozície v rohoch vírivé vane s miernejším záklonom a každá s nožným modulom pre masáž chodidiel.

Štyri polo-lehové masážne pozície:
sú umiestnené v rohoch vírivej vane. Každá obsahuje samozrejme hydromasáž chrbta. Jedna sa zameriava na stredovú oblasť chrbta, ďalší ak na celú šírku chrbtového svalstva, iná najmä na trapézové svalstvo a masáž krčnej chrbtice, posledný na stredovej svaly v okolí vzpriamovačov chrbtice. Všetky pololehové pozície majú aj štandardne zabudovanú bočné masáž sedacích svalov, ktorá vám zo strán bude pôsobiť na reflexné body a oživí celú spodnú polovicu tela. Všetky tieto pozície sú vybavené aj masážou vnútornej strany kolien - tzv. Podkolenných jamiek, to pôsobí blahodárne na prekrvenie celých nôh. Pri natiahnutých nohách pohodlne dosiahnete na dodatočný masážne modul chodidiel, ktorý je umiestnený uprostred vírivky. Každá zo štyroch Captain pozícií má k dispozícii dve chodidlovej trysky.

Tri sedové masážne pozície:
Hovoríme im skôr odpočinkové alebo bodové zóny. Sú vybavené základnými tryskami pre tých užívateľov, ktorí si chcú od masáže na chvíľu oddýchnuť a užívať si len horúcej vody. Samozrejme sú tu trysky, vďaka ktorým si užijete aj kvalitnú masáž, je však vysoko zónová a bodová, každá obsahuje 1, 3 a 3 trysky + spodné chodidlovej modul s gejzírové tryskou uprostred vane. Najlepším variantom ako používať vírivú vaňu ich všetky pozície vyskúšať, nájdete si tak tú Vašu obľúbenú.

Gejzírová tryska uprostred vírivé vane:
Spodná nožný modul je navyše vybavený extra doplnkom, ktorý zavádzame s rokom 2015 do vybraných Vision spa. Je to gejzírové turbo tryska, na ktorú pohodlne dosiahnu vaše chodidlá zo všetkých pozícií tejto prekrásnej vírivky. Predstavte si na okamih, že sedíte v chladnom jarnom alebo zimnom večeri vo vírivke s 40 ° horúčave vodou a dýchate ten chladný vzduch v polo-ľahu v kapitánskej rohovej pozícii. Perfektne masíruje chrbát, zadok, krk aj šiju - to masírujú dve výkonné čerpadlá. Ďalej máte natiahnuté nohy na chodidlovej modul uprostred vane. Päty alebo stredy chodidiel masírujú dve trysky. A teraz to príde - keď posuniete nohy a končeky prstov na nohách smerom doprostred - pohodlne dosiahnete práve na gejzírové turbo trysku. Je to ako by vám desiatky rúk skúsených masérov masírovali chodidla zároveň, každý prstít na nohe zvlášť. Musíte to poznať, aby ste o tom mohli rozprávať priateľom, čo Vám garantujeme, že budete.

Blower - perličková masáž:
Vírivka Corona je v štandardnom vyhotovení vybavená aj Blower - perličkovou masážou po celom obvode vírivé vane s výnimkou jedinej pozície. Predhriaty vzduch je nasávaný cez filter z odizolované zóny uprostred vane medzi škrupinou a debnením. Spoločne s gejzírové turbotryskou je blower dovod prečo z vírivky určite nebudete chcieť nikdy von :-)

Corona - vírivá vaňa je rovnako ako všetky ostatné vírivky série Vision Spa vybavená americkými materiály a doplnky ako sú Prehrávač Mp3, FM rádia Aquatic s dvoma vode odolnými polypropylénových reproduktory, ďalej USA akrylátom Arista Acrylics, a ďalej LED osvetlením pre lepšiu rekreáciu a oddych (veľmi oceníte až zažijete). Rovnako tak, pre bezpečnosť pohybu vnútri vírivky je aj v Corona dnové osvetlenia, teda vždy vidíte, kam šliapete.

Na Stereo systém vírivky možno pripojiť akýkoľvek Smartphone pomocou AUX výstupu alebo priamo Apple iPod alebo iPhone pomocou zabudovaného doku. O prevádzku vírivky Corona sa postará spoľahlivá Americká jednotka Balboa, ktorá je už v štandardnej výbave vírivky Vision Spa

ŠTANDARDNÉ VYBAVENIE VÍRIVKY
• hydromasáž
• ozonizátor
• farebné LED osvetlenie
• anatomické opierky hlavy
• nerezové trysky
• trysková technológia "RELAX COMFORT"
• LED Crystal vodná fontána
• BALBOA riadiaci systém a titánový ohrev vody
• bezúdržbové bočné panely z odolného syntetického dreva

Nadštandardné vybavenie - TERAZ ZADARMO!
• reproduktory Aquatic AV - vodeodolné
• Aquatic AV - iPod Audio System (Možno prehrávať aj z iných médií či z ľubovoľného telefónu Mp3, Aux, FM rádio)

PREVEDENIE MODELU VÍRIVKY
Farba vane: Biely mramor, Modrá Ocean Wave Opal, Gypsum
Farba panelu: Tmavo hnedá, Šedá
(Náhľad farebných kombinácií - viď obrázky)
Trysky: nerezové - s odstupňovanou veľkosťou

Počet osôb 7
Počet miest na sedenie 3
Počet lehátok 4 (polo-lehová Captain pozície)
Rozmery (cm) 226 x 226
Výška 91 cm
Objem vody 1600 l
Hmotnost 350 kg
Materiál škrupiny Aristech Acrylics, USA
Počet vzduchových trysiek 10
Počet hydromasážnych trysiek 80
Výkon liatinového kúrenie (kW) 3 kW Balboa, USA
Hydromasážne čerpadlo 3x
Cirkulačné čerpadlo 1x
Kontaktný formulár

Diskusia

Komentáre0
Napísať komentár
© 2015 home-center.sk Tvorba www stránek Machin.cz