Vírivé vane PREMIUM+ VICTORIA

1 hodnotenie produktu

6 437,20 €

Pre 5 osôb, hydromasáž, ozonizátor, farebné LED osvetlenie

Doprava zadarmo
Dostupnosť: nie je skladom
Výrobca: Hanscraft
Kategórie: Vírive vany PREMIUM+
Expedície: Na dotaz

vírivka VICTORIA
Vírivá vaňa - vírivka PREMIUM + VICTORIA

Luxusné vírivá vaňa-spa PREMIUM + VICTORIA ponúka neuveriteľný komfort a radosť z relaxácie. Prémiový dizajn tejto vírivky dokresľuje aj 17 "LCD výsuvná spa-televízia s vodotesným diaľkovým ovládaním. Dokonalý anatomický dizajn tohto unikátneho spa-modelu vírivej vane o ako 55 nerezových tryskách zaručuje perfektný komfort a pohodlie pri Vašej relaxácii.Vírivka PREMIUM + VICTORIA je vybavená komfortné lehovou spa-pozíciou pre masáž celého tela, vrátane sekčných terapiou pre chrbtové svalstvo, chodidlovej vodné terapie, a ďalej štyrmi pohodlnými sedy s hlavnou "Captain lounche" spa-pozíciou s kvalitnou komplexnou hydromasážou chrbtového svalstva. Táto unikátna pozícia vo vírivke je vybavená tromi hydromasážími tryskami s technológiou spa-RELAX COMFORT s regulovateľným výkonom i nasávaním vzduchu perličkové spa. Špičkovú terapiu dokresľuje unikátny zameranie spa-trysiek na oblasť krčnej chrbtice a trapézových svalov, ktoré budú vďaka masážnej procedúre rýchlejšie regenerovať, lepšie sa prekrvovať, a mali by Vám pomôcť pri odstraňovaní nepríjemné bolesti v tejto problematickej oblasti.

Za ozdravujúce a príjemné účinky hydromasáže vďačíme hydromasážnom SPA tryskám, ktoré sú vo Victoria - vírivke veľmi dobre rozmiestnené. Vodné trysky vo vírivej vani tvorí niekoľko typov prúdové terapia - bodové, rotačné alebo pulzný. Hydromasážne trysky s nastaviteľným tlakom možno regulovať od jemnej až k účinnej bodové masáži. Vysoko kvalitný povrch vírivých vaní - akrylát LUCIE ACRYLIC, USA sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti mechanickému poškriabaniu. Vďaka UV stabilizátorom povrchu akrylátu je táto vírivka odolná aj proti priamom slnečnému svitu.

Vďaka svojmu praktickému vnútornému rozloženie Vám vírivá vaňa PREMIUM + VICTORIA umožní komfortné využitie až pre 5 osôb. 4 miesta pre sú pre Sedova hydromasáž, jedna osoba využije kapitánsku pozíciu v ľahu so zameraním na hydromasáž celého tela naraz. Lehová sekcia vírivky je zameraná na komplexné SPA masáž vrátane krčných vzpriamovačov, vnútornej strany končatín, a dokonca aj chodidiel. SPA relaxačné hydromasáž v sedových pozíciách vírivky je určená pre využitie troch rozdielnych masáží, ktoré sa zameriavajú na odlišné tkaniva.

Jedinečnosť tejto vírivka dokresľuje SPA 17 "LCD výsuvná televízie, vďaka ktorej môžete relaxovať a sledovať obľúbený film zároveň. Skutočný zážitok z vašej SPA - vírivé vane vychutnáte najmä pri intenzívne pulzné hydromasáži lýtok a chodidiel. Nie je však zabudnuté ani na detaily a doplnky, ako je perličkový SPA terapia - blower alebo SPA anatomické vankúše vírivky pre komfortné relaxáciu. Samozrejmosťou je potom aj dokonalosť ovládacích prvkov vírivky, ktoré sú podsvietené LED svetlom v súlade s relaxačným SPA programom farebné chromoterapia. Táto funkcia vírivej vane Vám pomôže odstrániť napätie a vaša myseľ bude pri kúpeli úplne uvoľnená, čo podporí ozdravujúce účinok vodnej terapie.

Vírivka VICTORIA je pilotným modelom rady SPA PREMIUM +. Standard je vďaka tomuto modelu SPA nastavený naozaj vysoko. Zaobstaraním tejto vírivky získavate elitnej produkt - TOP vybavenú vírivú vaňu, s ktorou budete rozhodne spokojní. Ak hľadáte luxusné vírivku lacno - za dostupnú cenu. Vírivka VICTORIA od PREMIUM + je veľmi správna voľba.

ŠTANDARDNÉ VYBAVENIE VÍRIVKY
• hydromasáž
• ozonizátor
• farebné LED osvetlenie
• anatomické opierky hlavy
• nerezové trysky
• trysková technológia "RELAX COMFORT"
• vodopád
• riadiaci systém a titánový ohrev vody
• termokryt
• úchyt termokrytu
• bočné panely z odolného syntetického dreva

Nadštandardné vybavenie - TERAZ ZADARMO!
• výsuvná vodeodolná 17 "LCD TV
• reproduktory Aquatic AV - vodeodolné
• SPA Audio System: CD, DVD, MP3, SD card, FM radio

PREVEDENIE MODELU VÍRIVKY
Farba vane: biely mramor, čierny perleťový mramor
Farba panela: tmavo hnedá
Trysky: nerezové - s odstupňovanou veľkosťou

Počet osôb 5
Počet miest na sedenie 4
Počet lehátok 1
Rozmery (cm) 228 x 228
Výška 92 cm
Objem vody 1500 l
Hmotnost 300 kg
Materiál škrupiny Aristech Acrylics, USA
Počet vzduchových trysiek 10
Počet hydromasážnych trysiek 45 (36 x bodové, 9x s nastaviteľným tlakom)
Výkon liatinového kúrenie (kW) 3
Hydromasážne čerpadlo 2x
Cirkulačné čerpadlo 1x
Filter 2x
Kontaktný formulár

Diskusia

Komentáre0
Napísať komentár
© 2015 home-center.sk Tvorba www stránek Machin.cz