Vírivé vane PREMIUM+ VERONA

5 hodnotenie produktu

4 326,96 €

Pre 3 osoby, hydromasáž, ozonizátor, farebné LED osvetlenie

Doprava zadarmo
Dostupnosť: nie je skladom
Výrobca: Hanscraft
Kategórie: Vírive vany PREMIUM+
Expedície: Na dotaz

vírivka VERONA
Vírivá vaňa PREMIUM + VERONA

Luxusné vírivka PREMIUM + VERONA Vám poskytne nutnú dávku svieži uvoľňujúce relaxačné masáže, ktorá bude blahodarne pôsobiť na Vaše telo i myseľ. 41 nerezových RELAX COMFORT trysiek vírivej vane s odstupňovanou veľkosťou Vám zmierni stres a napätie z každodenného zhonu. Navyše, vďaka zabudovanému systému samočistenia tejto nádhernej vírivky, sa prakticky jedná o bezúdržbové kúpele.

Táto vírivka - spa Verona je vybavená anatomickými pozíciami pri celkovej kapacite pre troch ľudí. Dve masážne pozície sú sediaci, jedna pozícia tejto vírivky je "Captain lounge" v ležiacej polohe. Príjemné zdravotné účinky hydromasáže sú zaručené, vďaka hydromasážnym tryskám, ktoré sú v tejto vírivej vani veľmi dômyselne a dobre rozmiestnené, s ohľadom na maximálny komfort a zdravotnú prospešnosť. Štandardným vybavením tejto vírivej vane je niekoľko druhov masážnych dýz: 6 veľkých hydromasážnych trysiek s rozdelením pulzácie; a ďalej 35 tlakových masážnych trysiek s vodnou alebo vzduchovou masážou. Všetky trysky vírivé vane VERONA sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá je zárukou kvality a dlhej životnosti.

Povrch vírivej vane Verona je vyrobený z amerického akrylátu Lucía ARCRYLIC, ktorý patrí k svetovej špičke jednak v dizajne a prekrásnej farebnosti, a ďalej vyniká svojou vysokou odolnosťou proti mechanickému poškriabaniu vírivky. Samozrejmosťou je UV stabilizátor materiálu, garantujúci dlhú životnosť a sýtosť farieb.

Luxusné spa-vírivka VERONA ďalej obsahuje LED program farebné chemoterapie, ktorá napomáha relaxácii a uvoľnenie od každodenného stresu. Prekrásne je aj podsvietenie ovládacích prvkov tejto vírivky. Samozrejmosťou základného modelu bez príplatkov je aj odolný spa-termokryt, ktorý zabraňuje tepelným stratám z vodnej hladiny vírivé vane, a ďalej i stojan na spa-termokryt, ktorý zabezpečí jednoduché odsunutie termofytu mimo vírivú vaňu jednou rukou. Toto ocenia najmä ženy, pre ktoré je užívanie tohto zariadenia vírivky veľmi jednoduché a fyzicky nenáročné.

Vďaka dokonalým rozmerom je vírivka VERONA prispôsobená nielen na vonkajšie spa na záhrade, ale aj na interiérové používanie vírivé vane. Vďaka šírke 77 cm je možno ju inštalovať aj interiérovo. Pre vonkajšie používanie je veľmi dobre odizolovaná tromi typmi izolácie: spa-termo-debnením, spa-izoláciou škrupiny, spa-izoláciou na dne vírivej vane, ktorá slúži aj ako odolný vyrovnávač nerovnosti povrchu.

Vďaka svojej geniálnej vnútorné koncepcii Vám vírivá vaňa VERONA poskytne skvelú spa-hydroterapiu, s ktorou budete viac ako spokojní. Oceníte úžasnú prospešnosť dlaňových trysiek, alebo si môžete dopriať chodidlovou a chrbtovú spa-masáž zároveň pri použití dvoch sedacích častí vírivky jednou osobou. Dokonalé rozloženie spa-trysiek pre krčnú chrbticu spoločne perličkovou masážou uvoľnia všetky napätia a vy si budete vychutnávať kvalitnejší spánok a budete sa tešiť na každodenné používanie tohto elitného kompaktného modelu vírivej vane.


ŠTANDARDNÉ VYBAVENIE VÍRIVKY

• hydromasáž
• ozonizátor
• farebné LED osvetlenie
• anatomické opierky hlavy
• nerezové trysky
• trysková technológia "RELAX COMFORT"
• vodopád
• riadiaci systém a titánový ohrev vody
• termokryt vírivky
• úchyt termokrytu
• bočné panely z odolného syntetického dreva


Nadštandardné vybavenie vírivky - TERAZ ZADARMO!

• reproduktory Aquatic AV - vodeodolné
• SPA Audio System: CD, DVD, USB, SD card, MP3, FB radioPrevedenie modelu:

Farba vane: biely mramor
Farba panela: tmavo hnedá
Trysky: nerezové - s odstupňovanou veľkosťou

Farba vane: strieborná perleť
Farba panela: tmavo hnedá
Trysky: nerezové - s odstupňovanou veľkosťou

Počet osôb 3
Počet miest na sedenie 2
Počet lehátok 1
Rozmery (cm) 205 x 155
Výška 77 cm
Objem vody 900 l
Hmotnost 200 kg
Materiál škrupiny Aristech Acrylics, USA
Počet vzduchových trysiek 10
Počet hydromasážnych trysiek 39 (33 x bodové, 6x s nastaviteľným tlakom)
Výkon liatinového kúrenie (kW) 3
Hydromasážne čerpadlo 2x
Cirkulačné čerpadlo 1x
Filter 2x
Kontaktný formulár

Diskusia

Komentáre0
Napísať komentár
© 2015 home-center.sk Tvorba www stránek Machin.cz