Vírivé vane PREMIUM+ SHELBY

1 hodnotenie produktu

5 808 €

Pre 5 osôb, hydromasáž, ozonizátor, farebné LED osvetlenie

Doprava zadarmo
Dostupnosť: nie je skladom
Výrobca: Hanscraft
Kategórie: Vírive vany PREMIUM+
Expedície: Na dotaz

Vírivka SHELBY - vírivka kruhová
Vírivá vaňa - kruhová vírivka PREMIUM + SHELBY


Vírivka SHELBY je sama o sebe unikátna kategórií. Odlišnosťou od ostatných modelov je jej kruhový tvar, ktorý zaručuje veľmi príjemne strávené chvíle s priateľmi a dobrou komunikáciou - všetci si vidia do tváre. Tento charakteristický prvok vírivky ju predurčuje ako najlepší v kategórii spoločenských hydromasážnych vaní až pre päť osôb.

Koncept víriviek kruhového tvaru prišiel z osemdesiatych rokov z USA, kedy bola prvá kruhová vírivá vaňa vyrobená vo štátu Michigan na samotných hraniciach s Kanadou (aspoň z dochovaných a potvrdených materiálov). Tu sa zrodil sen o kvalitné vírivej vani, ktorá by spĺňala nároky rodín a priateľov, ktorí by medzi sebou chceli príjemne komunikovať počas ich relaxačné hydromasážne terapie.
Dokonalá vybavenosť tejto špeciálnej vírivky je daná jej nadštandardným vybavením ako napríklad: Nerezové trysky RELAX COMFORT, LED svetelná relaxačné chromoterapia, americký akrylát Lucite ACRYLIC, kompletný filtračný systém, titánový ohrev 3kW, Výsuvné POP-UP reproduktory s voliteľným smerom zvuku, SPA AUDIO systém, prírodná dezinfekcia ozónom, drevoplastovej panely zo syntetického odolného materiálu alebo elegantné podsvietenie všetkých ovládacích prvkov vírivky.

Vírivka SHELBY je plne odizolované a pripravená pre použitie v exteriéri Vašej záhrady celoročne. Vďaka svojom tvaru a veľkému objemu vody ju môžeme nazvať vírivým bazénom. Vďaka termokrytu, ktorý je v cene vírivky je táto pripravená Vám slúžiť aj cez zimné obdobie bez väčších tepelných strát. Pre inštaláciu tejto SPA je nutný iba prívod napätia 400V a spevnené rovné podložia. Vlastné inštaláciu sme schopní zaistiť prakticky do druhého dňa, kedy ju budete môcť používať.

SHELBY nie je obyčajnou vírivkou pre dvoch ľudí, je to veľmi priestranná hydromasážna jacuzzi s anatomicky tvarovanými sedovými pozíciami masáže, ktorá si vydobyla prvenstvo na americkom trhu. Vo vírivke SHELBY sa možno kúpať rovno v piatich ľuďoch naraz. Pozície sú extrémne pohodlné a hlboké. Uprostred vírivé vane sa nachádza gejzírové trysky pre efekt zmäkčovanie vody, ktorý uľaví Vašim chodidlám, tak ako máloktorý masér. Vďaka funkcii prisávanie vzduchu a perličkové masáži - Blower je veľmi príjemné sa nechať masírovať aj vzduchovými bublinami kolmo hore a počuť ich príjemné praskanie o vodnú hladinu vírivky. Na SHELBY nájdete niekoľkoraké druhov hydromasážnych trysiek, od rotačných, smerových až po mirkobodové trysky, ktoré masírujú presne dané partie, tam kde je to najviac potrebné. Všetky RELAY COMFORT trysky sú regulovateľné a výkon môžete upraviť, podľa Vašej preferencie. Športovci radi vírivku využijú ako aktívny masážou nástroj. V súkromí potom vírivka dokonale poslúži ako relaxačné centrum Vášho oddychu a odpočinku pred všedným svetom alebo pred každodenným stresom. Nie je kvalitnejšie relaxácie než vo vírivej vani. SHELBY je ideálny vírivkou pre skupinovější odpočinok vo viacerých ľuďoch.

Vysoký výkon vírivky zabezpečujú hneď tri hydromasážne čerpadlá (a ďalšie cirkulačný pre filtráciu), pričom dve sú pre dvoj-pozície vedľa seba, tretí je pre prostredný polo-lehovou kapitánsku pozíciu, ktorú si určite obľúbite. Pozícia vo vírivke je dobré po krátkej dobe striedať a nechať na seba pôsobiť dômyselný tlak teplej vody z vopred nastavených smerov, tak ako na vírivke sú umiestnené. Rozdielne rozloženie trysiek a tvaru pozícií zaisťuje rozdielnu masáž svalových skupín a pohybového aparátu.


Vírivá vaňa - vírivka PREMIUM + SHELBY

Vytvorte si denne oázu pokoja, ktorú s s rodinou môžete vychutnávať po celý rok. Vírivka s moderným kruhovým dizajnom PREMIUM + SHELBY vám poskytne jedinečný a skutočný zážitok z relaxácie. Vytvorte si doma svoje vlastné wellness centrum!


ŠTANDARDNÉ VYBAVENIE VÍRIVKY

• hydromasáž
• ozonizátor
• farebné LED osvetlenie
• anatomické opierky hlavy
• nerezové trysky
• trysková technológia "RELAX COMFORT"
• riadiaci systém a titánový ohrev vody
• termokryt vířkvky
• bočné panely z odolného syntetického dreva


Nadštandardné vybavenie vírivky - TERAZ ZADARMO!

• reproduktory Aquatic AV - vodeodolné
• SPA Audio System: CD, DVD, USB, MP3, SD card, FM radio


PREVEDENIE MODELU VÍRIVKY:

Farba vane: biely mramor
Farba panela: tmavo hnedá
Trysky: nerezové - s odstupňovanou veľkosťou

Počet osôb 5
Počet miest na sedenie 4
Počet lehátok 1
Vonkajší priemer vírivky 229 cm
Výška 94 cm
Objem vody 1400 l
Hmotnost 300 kg
Materiál škrupiny Aristech Acrylics, USA
Počet vzduchových trysiek 10
Počet hydromasážnych trysiek 59 (46 x bodové, 13x s nastaviteľným tlakom)
Výkon liatinového kúrenie (kW) 3
Hydromasážne čerpadlo 3x
Cirkulačné čerpadlo 1x
Filter 2x
Kontaktný formulár

Diskusia

Komentáre0
Napísať komentár
© 2015 home-center.sk Tvorba www stránek Machin.cz