Vírivé vane PREMIUM+ SANTA MONICA

1 hodnotenie produktu

6 824,40 €

Pre 5 osôb, hydromasáž, ozonizátor, farebné LED osvetlenie

Doprava zadarmo
Dostupnosť: nie je skladom
Výrobca: Hanscraft
Kategórie: Veľké vírivky pre 5 a viac osôb
Expedície: Na dotaz

SANTA MONICA je vírivkou ponúkajúci unikátne spojenie domáceho kina s tou najlepšou technológiou hydroterapie, ktorá je v dnešnej dobe dostupná. Predstavte si najvyššie rad Vašej automobilovej značky, ktorú vnímate ako najlepší v plnej výbave a so všetkými doplnkami ... Toto je presne prípad vírivky SANTA MONICA v kategórii hydromasážne terapie a najluxusnejších víriviek. DVD zostava s výsuvnou 17 "LCD obrazovkou a diaľkovým ovládaním, SPA AUDIO systém, LED chromoterapia, 81 hydromasážnych nerezových trysiek, Podsvietenie všetkých ovládacích prvkov, SUPER Captain lehová pozície ... Túto vírivku musíte vidieť a vyskúšať ju, nemožno dojem z nej preniesť do popisných textov . Na súčasnom trhu nenájdete hodnotnejšie a prepracovanejšie zariadení v kombinácii s dostupnou cenou.

Koncept vírivky SANTA MONICA vznikol v USA v minulých desiatich rokoch. Na Európsky trh sa tento umelecký skvost dostal pred necelými dvoma rokmi, keď o neho užívatelia prejavili nemalý záujem. Aj my, profesionáli v odbore, sme boli prekvapení nádherou a pokrokom, ktorý táto unikátna vírivka ponúka. Teraz tento model ponúkame aj Vám v dvoch farebných prevedeniach - v luxusnom tmavom perleťovom mramoru alebo vo svetlom bielom mramoru. Obe dve varianty sú disponibilné skladom a pripravené okamžite k inštalácii.

Predstavte si, že ležíte v Kapitánske lehové pozícii a doprajete si súčasne celo-telovú hydroterapeutickú masáž spojenú s príjemným praskaním bublín z perločkové kúpeľa - bloweu. Táto pozícia vírivky Vám prináša komplexnú vodnú terapiu horúcou vodou pre celé telo. Súčasťou je aj sekčný chodidlová masáž, masáž tricepsov aj vnútorné / vonkajšie dlane, ďalej samozrejme masáž kompletného chrbtového svalstva a šije, rovnako tak hamstringov (zadný sval stehna) a lýtok. Na každú sekciu tela nie je opomenulo ani na ostatných pozíciách. Delená terapia vodou pre problematickú oblasť trapézových svalov je dokonale prepracovaná aj v oboch pozíciách hlbokého sedu naproti ovládaciemu panelu. Vďaka excelentnému výlisku škrupiny sú masážne časti nad vašou šijou, kde potom voliteľne silný prúd vody oblasť krčnej chrbtice masíruje. Všetky trysky sú nastaviteľné na tlak vody, smerové trysky môžete aj natočiť na oblasť, kde je to potrebné najviac. Nezabudnite, že počas tejto terapie vo vírivke si môžete dopriať Váš obľúbený film na LCD televíziu, ktorá je viditeľná z väčšiny masážnych pozícií. Tento malý fakt robí z vírivky SANTA MONICA naozaj luxusný doplnok Vášho životného štandardu, obdobne ako vysoký počet nerezových trysiek (81) alebo aj elegantné podsvietenie celého zariadenia, vrátane Osvetlené akýchkoľvek ovládacích prvkov. Vírivka je pripravená na celoročnú prevádzku v záhrade aj v interiéri. Pre prípad inštalácie v záhrade je vírivka dokonale izolovaná, tak aby nedochádzalo k tepelným stratám. Škrupina je vybavená penovým nástrekom a vnútorné usporiadanie je konštruované tak, aby sa teplý vzduch z masážnych a cirkulačných čerpadiel postaral o izoláciu a lepšie termodynamiku vody.

Táto luxusná vírivka je viac než pekný prístroj. Je to životný štandard, ktorý si zaslúžite. Terapia, ktorú tento diamant medzi vírivkami prináša je blahodarná a prospešná, rovnako ako dlhodobejší pobyt v kúpeľoch. Svoj natiahnutie pohybový aparát môžete rozmaznávať každý deň a pri tom zabudnúť na všedné strasti a problémy. Pobyt vo vírivke prináša nielen fyzickú úľavu, ale aj terapeutický pokoj, kedy z vás vyprchá všetky napätia. Dokonalé pre dvoch ľudí, dokonalé pre 5 ľudí, dokonalé pre celú rodinu či priateľov.Štandardné vybavenie

• hydromasáž
• ozonizátor
• farebné LED osvetlenie
• anatomické opierky hlavy
• nerezové trysky
• trysková technológia "RELAX COMFORT"
• vodopád
• riadiaci systém a titánový ohrev vody
• termokryt
• úchyt termokrytu
• bočné panely z odolného syntetického dreva


Nadštandardné vybavenie - TERAZ ZADARMO!

• výsuvná vodeodolná 17 "LCD TV
• reproduktory Aquatic AV - vodeodolné
• SPA Audio System: CD, DVD, USB, MP3, SD card, FM radio

Počet osôb 5
Počet miest na sedenie 4
Počet lehátok 1
Rozmery (cm) 228 x 228
Výška 93 cm
Objem vody 1600 l
Hmotnost 350 kg
Materiál škrupiny Aristech Acrylics, USA
Počet vzduchových trysiek 10
Počet hydromasážnych trysiek 81 (67x bodové, 14x s nastaviteľným tlakom)
Výkon liatinového kúrenie (kW) 3
Hydromasážne čerpadlo 3x
Cirkulačné čerpadlo 1x
Filter 2x
Kontaktný formulár

Diskusia

Komentáre0
Napísať komentár
© 2015 home-center.sk Tvorba www stránek Machin.cz