Vírivé vane PREMIUM+ LILY

0 hodnotenie produktu

4 351,96 €

Pre 6 osôb, hydromasáž, ozonizátor, farebné LED osvetlenie

Doprava zadarmo
Dostupnosť: nie je skladom
Výrobca: Hanscraft
Kategórie: Vírive vany PREMIUM+
Expedície: Na dotaz

Vírivka LILY
Vírivá vaňa PREMIUM + LILY

Vírivá vaňa PREMIUM + LILY je veľmi praktickým modelom plnohodnotné vírivky o rozmere 2x2m, čo poskytuje pohodlný dostatok priestoru až pre 6 osôb. Vírivka - SPA LILY je skvelou voľbou pre každého, kto chce mať pohodlnú vírivú vaňu s prepracovanými detailmi a dokonalou funkčnosťou.

Vďaka svojim 32 nerezovým tryskám vo vírivej vani je zaručené dokonalé bodové SPA hydroterapia celého tela. Trysková SPA technológia RELAX COMFORT zaručuje ich maximálnu využiteľnosť. Vo vírivke si môžete nastaviť požadovaný výkon trysiek - buď jemnú masáž alebo účinnú SPA bodovú terapiu silným vodným prúdom. Rotačná technológia SPA trysiek uvoľňuje svalstvo vzpriamovačov chrbtice a napravuje každodenné nepríjemný pocit tlaku v chrbte. Bodové prúdové SPA trysky vírivej vane sú veľmi účinne rozmiestnené pre bodovú terapiu v oblastiach problematických partií. Uvoľňujú tlak a účinne regenerujú ako svalové tkanivo, tak blahodarne pôsobí na lymfatický obehový systém ľudského tela.

Prekrásny a rokmi osvedčený dizajn tejto vírivej vane - spa PREMIUM + LILY oceníte ako pri použití jednou osobou, tak aj pri pobyte až šiestich osôb vo vírivke súčasne. Vďaka dobrému rozmiestnenie jednotlivých pozícií je prechod medzi SPA zónami jednoduchý a nenáročný.

Dizajn tejto vírivej vane dokresľuje americký akrylát firmy Lucía ACRYLIC, ktorý garantuje farebnú stálosť a vysokú odolnosť proti mechanickým vplyvom. Obľúbená je najmä strieborná alebo azúrovo modrá SPA variant tejto vírivej vane.

Model vírivky PREMIUM + LILY obsahuje aj SPA Audio Systém s dvoma vodotesnými výsuvnými reproduktormi, čo Vám umožní prehrávať CD, DVD, MP3, USB, SD card alebo môžete naladiť FM radio a vo vírivej vani počúvať Vašu obľúbenú stanicu.

Súčasťou dodávky tohto exkluzívneho modelu vírivky je aj odolný SPA termokryt, ktorý zabraňuje tepelným stratám z vodnej hladiny vírivky. Manipulácia s termokrytom vírivej vane je veľmi jednoduchá vďaka SPA zdviháka termokrytu, ktorým ľahko vírivú vaňu otvorí aj jedna osoba. Tento SPA zdvihák termokrytu vírivky je veľmi praktický aj s ohľadom na uskladnenie SPA termokrytu počas pobytu vo vírivke. Jednoducho sa presunie za vírivú vaňu, kde zostane fixovaný vo vzduchu a nenaberie žiadne nečistoty.

Vírivá vaňa - vírivka PREMIUM + LILY je jednoznačným víťazom v kategórii pomere cena - výkon - veľkosť. Získavate plnohodnotnú a maximálne vybavenú vírivku za naozaj dostupnú cenu.


Štandardné vybavenie VÍRIVKY LILY

• hydromasáž
• ozonizátor
• farebné LED osvetlenie
• anatomické opierky hlavy
• nerezové trysky
• trysková technológia "RELAX COMFORT"
• vodopád
• riadiaci systém a titánový ohrev vody
• termokryt
• úchyt termokrytu
• bočné panely z odolného syntetického dreva


Nadštandardné vybavenie VÍRIVKY - TERAZ ZADARMO!

• reproduktory Aquatic AV - vodeodolné
• SPA Audio System: CD, DVD, MP3, USB, SD card, FM radioPREVEDENIE MODELOV:

Farba vane: azúrovo modrá
Farba panela: tmavo hnedá
Trysky: nerezové - s odstupňovanou veľkosťou

Farba vane: strieborná perleť
Farba panela: tmavo hnedá
Trysky: nerezové - s odstupňovanou veľkosťou

Počet osôb 6
Počet miest na sedenie 5
Počet lehátok 1
Rozmery (cm) 200 x 200
Výška 85 cm
Objem vody 1000 l
Hmotnost 250
Materiál škrupiny Aristech Acrylics, USA
Počet vzduchových trysiek 10
Počet hydromasážnych trysiek 22 (11 x bodové, 11x s nastaviteľným tlakom)
Hydromasážne čerpadlo 2x
Cirkulačné čerpadlo 1x
Filter 2x
Kontaktný formulár

Diskusia

Komentáre0
Napísať komentár
© 2015 home-center.sk Tvorba www stránek Machin.cz