Vírivé vane PREMIUM + FLORENCE

2 hodnotenie produktu

4 835,16 €

Pre 6 osôb, hydromasáž, ozonizátor, farebné LED osvetlenie

Doprava zadarmo
Dostupnosť: nie je skladom
Výrobca: Hanscraft
Kategórie: Vírive vany PREMIUM+
Expedície: Na dotaz

vírivka FLORENCE
Vírivá vaňa PREMIUM + FLORENCE

Predstavujeme Vám vírivú vaňu PREMIUM + FLORENCE. Jedná sa o kompaktný a plne vybavený model luxusné hydromasážne vane až pre päť ľudí, pričom dvaja si môžu užívať masážnych pozícií ľahu naraz. Tieto vysoko komfortná vírivkové pozície sa tiež nazývajú "Captain lounche" čiže Kapitánske. Nazývajú sa tak z dôvodu vysokého pohodlia, ktoré lehové pozície vo vírivej vani prinášajú. PREMIUM + FLORENCE je vybavená nerezovými tryskami sa spa technológií RELAX COMFORT, ktorá zaručuje dokonalú hydroterapeutickú masáž celého tela vrátane jemné perličkové kúpele s Blower.

Vírivka FLORENCE pre päť osôb je komplexný a luxusné dômyselný stroj, ktorý prináša veľa povzbudenie do Vášho fyzického, ale aj psychického zdravia. Vďaka množstvu pridaných hodnôt je to originálny doplnok Vašej záhrady, terasy alebo Vášho osobného wellness. Aj tento univerzálny SPA model predstavuje dokonalú harmóniu medzi jedinečnou technológiou a dokonalým relaxačným zážitkom Vášho ducha. Nezabudnite na výbavu ako je LED farebná chromoterapia, ktorá odvedie Vaša negatívne myšlienky, alebo aj jemný masážne blower - perličkový kúpeľ, ktorá svojím príjemným šumením a zvukom praskajúcich bublín vody utíši všetky napätia vo Vašej mysli.

Jednoduchá elegancia modelu vírivky FLORENCE je sprevádzaná naozaj výhodnou cenou. Na trhu nenájdete model vane s týmito parametrami a nadštandardným vybavením za takúto nízku cenu. Anatomicky delené sekcia jednotlivých pozícií je nádherne zakončené oblým spracovaním amerického vířivkového akrylátu Lucía ACRYLIC, USA. Tento materiál garantuje kvalitu a históriu sám o sebe. V základnej výbave a cene nájdete aj termokryt, ktorý uchováva termodynamiku horúcej vody a šetrí Vašu peňaženku, ďalej ku každému modelu pridávame aj praktický zdvihák termokrytu, ktorý umožní tento odsunúť za vírivku akokoľvek fyzicky zdatnú osobou. Je to veľmi ľahké a jednoduché ...

Hrejivá vodný kúpeľ FLORENCE je vybavená aj SPA AUDIO systémom s prehrávaním DVD, CD v rôznych formátoch vrátane MP3. V zostave je možné zapnúť aj AM / FM SPA rádio s vstavanou anténou. Použiť môžete aj USB vstup, ktorý býva na vírivke veľmi užitočný. O praktické nasmerovanie zvuku sa postarajú dva výsuvné reproduktory, ktoré môžete natočiť presne podľa Vašej polohy. Reproduktory vírivé vane sa vysunú po jemnom zatlačení na ich oblou krytku, ktorá je umiestnená priamo v akrylátu vírivky, aby nebol narušený vizuálny reliéf vrchnej časti zariadenia.

Naše poslanie je prinášať ľuďom pevnejšia zdravie, odpočinok a radosť zo života. Hľaďme sa na vírivú vaňu FLORENCE ako na produkt, ktorý Vám prinesie všetky tieto benefity naraz, čo nás nesmierne teší. Účinok horúcej vody v kombinácii s technologicky dokonalou hydromasážou toto naozaj prináša. Garantujeme Vám dokonalý odpočinok a relaxáciu po náročných pracovných dňoch. Rovnako tak odporúčame ako veľmi funkčné rehabilitačné formu nápravy pohybového aparátu. Vírivka Vám prinesie radosť aj úľavu kedykoľvek a kdekoľvek, je to zariadenie s vysokou zdravotnou prínosov a ukazovateľ kvalitného životného štýlu, ktorý budete milovať.

Sme špecialisti na vírivé vane. Poskytujeme komplexný záručný a pozáručný servis všetkých našich vírivých vaní. Dôverujte profesionálom v odbore a neriskujte nákupom nepreverených produktov.

Ešte dnes sa môžete stať novým a hrdým majiteľom. Vírivku FLORENCE máme bežne skladom v obľúbenom tmavo modrom prevedení, alebo v atraktívnom bielom mramoru. Príďte sa k nám pozrieť na nezáväznú konzultáciu alebo si vírivku rovno vyskúšať.


Štandardné vybavenie

• hydromasáž
• ozonizátor
• farebné LED osvetlenie
• anatomické opierky hlavy
• nerezové trysky
• trysková technológia "RELAX COMFORT"
• vodopád
• riadiaci systém a titánový ohrev vody
• termokryt
• úchyt termokrytu
• bočné panely z odolného syntetického dreva


Nadštandardné vybavenie - TERAZ ZADARMO!

• reproduktory Aquatic AV - vodeodolné
• SPA Audio System: CD, DVD, MP3, USB, SD card, FM radio

Počet osôb 6
Počet miest na sedenie 3
Počet lehátok 2
Rozmery (cm) 191 x 191
Výška 82 cm
Objem vody 800 l
Hmotnost 250
Materiál škrupiny Aristech Acrylics, USA
Počet hydromasážnych trysiek 36 (30 x bodové, 6x s nastaviteľným tlakom)
Výkon liatinového kúrenie (kW) 3
Hydromasážne čerpadlo 2x
Cirkulačné čerpadlo 1x
Filter 2x
Kontaktný formulár

Diskusia

Komentáre0
Napísať komentár
© 2015 home-center.sk Tvorba www stránek Machin.cz