Filter
Cena
0 EUR
0 EUR

Vírive vany KINGSPAS

Vírivé vane Kingspas právom patrí medzi elitu na trhu. Kvalitné prevedenie, dokonalý dizajn a špičkové technológie - to sú vírivky Kingspas.
Nosnou kostrou všetkých modelov víriviek Kingspas je nerezová konštrukcia vane. Skelet vírivky tvorí akrylát (USA Arista) s 30mm termoizolačné penou po celej vonkajšej ploche vane. Vďaka niekoľkonásobne termoizolácii sú vírivky Kingspas ideálne pre celoročnú prevádzku, ktorý je veľmi ekonomický. Dôležitým technologickým prvkom víriviek KingSpas je ovládací panel a riadiaca jednotka s nerezovým ohrevom vody od kanadského výrobcu Gecko, ktorý sa radí medzi svetovú špičku v oblasti technológií víriviek.

Už štandardnou výbavou víriviek KingSpas sú vo väčšine modelov elegantný trysky Black Whirlwind, kde možno plynulo nastaviť intenzitu masáže v rozsahu 0-100%. Podľa typu trysky je masáž vykonávaná buď priamou bodovú tryskou alebo tryskou s možnosťou nastavenia vo všetkých smeroch pomocou kĺbového mechanizmu. Druhým typom sú rotačné trysky, ktoré sa používajú najmä v oblasti chrbtových partií. Výhodou týchto typov trysiek je väčšia masážne plocha a lepší zážitok z masáže.

Produkty nenájdené.

© 2015 home-center.sk Tvorba www stránek Machin.cz