Filter
Cena
2 079 EUR
2 080 EUR
  • Značky

Infrasauny pre 1 osobu

Infrasauny pre jednu osobu sú ideálom do každého domu, a dokonca aj panelového bytu. Infrasauny pre jednu osobu môžete kúpiť v troch rozmeroch:

  • v rade Basic značky ProWell 90 x 90 x 190 cm alebo 100 x 100 x 190 cm,
  • a v top rade Premium Line značky ProWell 90 x 90 x 200 cm alebo 100 x 100 x 200 cm.

V našej ponuke pre vás máme tie najlepšie infrasauny, ktoré sú vyrobené z kvalitných drevín ako je hemlock - kanadská jedľa (v rade Basic Line) a céder (v rade Basic Line a Premium Line). Infrasauny sú ďalej vybavené tými najkvalitnejšími žiaričmi, ktoré zaručujú to najlepšie saunovania.

Keramické žiariče sú vhodné do chladnejších miestností, ich povrchová teplota je však okolo 150°C, a preto musia byť chránené mriežkou. Pre väčšiu tepelnú pohodu sú vhodnejšie karbónové žiariče, ktoré sú umiestnené po celom interiéri infrasauny. A ak vám nebude stačiť svetelná terapia, ktorá je k infrasaunám Grand De Luxe aj Prowell dodávaná zadarmo, potom vyberajte infrasauny s RedLight žiaričmi, ktoré okrem tepla vyžarujú aj červené svetlo, ktoré má veľmi dobré terapeutické účinky. Ak je dôvodom pre obstaranie infrasauny predovšetkým zdravotné hľadisko, zamerajte sa na infrasauny s fullspektrálními žiaričmi RedGlass, ktoré sú zo zdravotnej stránky najúčinnejší - tento typ žiariče nájdete len v rade Premium Line.

Aké rozdiely okrem veľkosti nájdete medzi základnou a prémiovou radom, sa dočítate v sekcii Časté otázky.

Doprava zadarmo Novinka Odborná montáž po celej ČR a SK zadarmo Darček - svetelna terapia
Infrasauna ProWell 111 Ceder Premium Line
2 079,60 €

Pre 1 osobu, Céder, RedGlass žiariče, Hviezdne nebo

© 2015 home-center.sk Tvorba www stránek Machin.cz